Nejlepší vtipy, vtípky, fóry
Legrace, humor, sranda, zábava, vtipné hádanky

Dále doporučujeme, hry i všeobecné informace

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Vlajky spojených států amerických

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky spojených států amerických. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Tennessee, Jižní Dakota, Wyoming, New York, Arkansas, Severní Karolína, Illinois, Kentucky, Indiana, Mississippi, Wisconsin, Georgie, Ohio, Jižní Karolína, Michigan, Delaware, Arizona, Minnesota, Havaj, Montana, Utah, Louisiana, Pensylvánie, Virginie, Aljaška, Massachusetts atd.

Full HD tapety na PC - wallpapery na PC ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Full HD tapety na PC. jsou vhodná pro počítač, mobil, ultrabook, phablet, obrazovka počítače, mobilní telefon, notebook, smartphone, tablet, displej, PC a pro operační systémy Windows 95, Microsoft Windows 8, Linux Mint, Windows 2000, SUSE Linux, FreeBSD, Linux Ubuntu, OSX, Windows Me, Windows 98, Windows XP. Tapety na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: fraktály, motorky, flóra, stromy, květiny, zvířata, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, ptáci, fantasy, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, Formule 1, vesmír, kosmos, sportovní wallpapery. Dostupné rozměry 3200x1200, 854x480, 1024x768, 1152x768, 2048x1536, 1920x1440, 1536x2048, 375x812, 360x640, 1600x900, 1536x2560, 1200x1920, 1920x1200, 1600x900, 4800x1200, 320x568 atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: rodinné a příbuzenské vztahy, žurnalisté a novináři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, politika, školství a vzdělávání, státní správa, hanlivé až sprosté přezdívky, Spisovatelé a básníci, národnost, křesťanství, zločin a právo, umělci a umění, vlastnosti, psychologie, poruchy, herectví, herci a herečky, přezdívky, politici, historie, věda, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, filozofie, mytologie atd.

Klíčová slova: Kliparty pro Office, počítače, zdarma, Obrázky vlajek měst ČR, Obrázek Servírka, Prapory regionů a království, kuriozity, F, Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám, Super online flash hry, Vlajky jednotlivých států USA, Prapory českých měst, URL

Online vánoční magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Tak se podívejte Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční stromeček, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční dárky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Lego, Vinná klobása, Sám doma, Pokrmy, Film, Václavské náměstí, Zima, Keramický adventní věnec, Patchwork, Alkoholový kalendář, Stromeček, Třásně, Kameňák, Přáníčko, Adventní trhy, Vánoce, Kinder, Vánoční stromek, Jarmark, Advent, Kavkazská jedle, Tablet, Adventní svícen, Anděl, Německy, Jídlo, Vánoční koledy, Historické ozdoby, Košíčky, Staroměstské náměstí, Pozadí apod.

Bonmoty, úsloví, hlášky, přísloví, moudra, myšlenky, výroky

Citáty slavných osobností, Bonmoty, úsloví, hlášky, přísloví, moudra, myšlenky, výroky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o svobodě, citáty o životě, hlášky o alkoholu, citáty o štěstí, citáty o člověku, citáty o zdraví, citáty o přátelství, citáty o ženách, citáty o lásce, citáty o penězích, citáty o manželství, citáty o neštěstí, citáty o odvaze, citáty o rozumu, citáty o nenávisti, citáty o lži, citáty o smrti, citáty o bohu, moudra o dětech, citáty o kráse od různých známých osobností.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy atd.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Moudrosti, úsloví, myšlenky, rčení, motta, aforismy, přísloví

Slavné citáty, Moudrosti, úsloví, myšlenky, rčení, motta, aforismy, přísloví, rozdělené kategorií: citáty o odvaze, citáty o manželství, citáty o zdraví, citáty o zlu, citáty o štěstí, přísloví o naději, citáty o neštěstí, hlášky o alkoholu, citáty o ženách, citáty o člověku, citáty o smutku, citáty o lásce, citáty o kráse, citáty o nenávisti, citáty o penězích, citáty o životě, citáty o přátelství, citáty o svobodě, citáty o bohatství, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Keywords:M, Dopravní značení, multimédia, Tapety na plochu PC, Fotografie a obrázky z dovolené, webové stránky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Státní vlaječky, prapory, Poker Texas Hold’em Online, regole, scommesse, gioca, doporučujeme, Nejlepší online hry zdarma, zdroje informací

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky atd.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Online vánoční webzine - online vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom se podívejte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční dekorace atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Papírový vánoční stromek, Atmosféra, Osvětlení do oken, Jídlo, Filmy, Obrazovka, Popelka, Vánoční stromeček, Sněhulák, Advent, Adventní věnec, Tichá noc, Zdraví, Štóla, Adventní kalendář, Šišky, Milka, Rumové řezy, Kinder, Kapr, K Tisku, Brambořík, Vánoční svařák, Papírové ozdoby, Kuba, Adventní svícen, Smrk, Koledy, Květiny, Linux, Křesťanství apod.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Klíčová slova: internet, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Webové html5 hry zdarma, Countries and flags, Online vánoční magazín, volný čas, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Velikonoční obrázek kropenatá vajíčka, PC tapety pro Windows, Vlajky spojených států amerických, F, humor

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj apod.

Fóry, vtipné texty, ftipy, vtípky, anekdoty, fórky

Zkuste vypnout! Fóry, vtipné texty, ftipy, vtípky, anekdoty, fórky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, frky o zvířatech, kameňáky, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, černý humor, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, anekdoty o politice apod.

Online zeměpisné testy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Informace, hry i všeobecné informace

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Klíčová slova: tipy, Online zeměpisné testy zdarma, Kliparty zdarma ke stažení, Obrázek Laborantka, odkaz, Online web Hry zdarma bez registrace, F, Obrázky krásných sexy žen., K, školství, webovky

PC tapety pro Windows - full HD tapety na PC

Oživte si plochu vašeho PC. PC tapety pro Windows. vhodné pro displej, mobil, mobilní telefon, phablet, ultrabook, tablet, monitor, PC, notebook, počítač, smartphone a pro operační systémy Mac, SUSE Linux, Windows Server 2012, Windows 7, Windows 2000, Linux Fedora, Windows 95, Android, Linux Mint, Windows 10, Windows NT. Wallpapers na plochu PC jsou rozdělené kategorií: 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, zvířata, psi a štěňátka, sportovní pozadí, wallpapery, letadla, hry a herní wallpapery, noční města, hudební tapety, motorky, motocykly, příroda, krajina, vesmír, planety, galaxie, budovy a stavby, rostliny, dopravní prostředky, Roztomilá zvířátka, voda a bubliny, Velikonoce - velikonoční tapety, auta. Mnoho verzí a velikostí jako širokoúhlé 1366x768, 1152x1920, 1600x900, 1920x1440, 2560x1600, 375x667, 1280x768, 1440x2560, 854x480, 1200x1920, 1600x1200, 393x786, 2560x2048, Full HD 1080x1920, 1800x1440, 1536x2560 atd.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

Síť, hry i všeobecné informace

Klíčová slova: zeměpis, pro dospělé, zajímavosti, Online vánoční webzine, B, Tým NHL Edmonton Oilers, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Full HD wallpapers na PC, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Hry pro nejmenší online, hyperlinky, Databáze osobností Kdo je to?, Přáníčka k narozeninám, ke svátku nebo ke sňatku, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Slimáci: Lezou vedle sebe tři slimáci. Z ničeho nic jeden vybuchne. Druhý se diví: „Co to bylo?“ A třetí na to: „Asi nějaký muslimák.“

Rolník byl stíhán jedním neštěstím za druhým, až poklekl a zvolal: "Bože, za co mě tak trestáš?" Neviditelná ruka rozhrnula nebesa a hlas zvolal: "Za nic, Novák, jen mě trošku sereš."

Pejsku, pojď sem.

Další odkazy:

Omalovánky k vybarvení
Gratulace k Vánocům, Velikonocům, narozeninám a svátku.
Partnerské internetové stránky
Obrázek Rozesmátá blondýna
Profesionální klub ledního hokeje Minnesota Wild
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Celebrity Jennifer Aniston
Odkazy na partnerské weby
Sexy Jennifer Aniston
Tipy na Partnerské weby
Profesionální klub ledního hokeje Nashville Predators
Everton Football Club
Odkazy na užitečné webové stránky
Celebrita Sarah Jessica Parker
Naomi Campbell

Děkujeme vám za vaši návštěvu.