Nejlepší vtipy, vtípky, fóry
Legrace, humor, sranda, zábava, vtipné hádanky

Dále doporučujeme, zábava, hry, vzdělávání

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - wallpapery do mobilu

Také doporučujeme: Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro obrazovka počítače, mobilní telefon, tablet, phablet, smartphone, PC, mobil, notebook, ultrabook, monitor, displej a pro operační systémy Chrome OS, Windows 95, macOS, Windows Me, Windows 7, Linux Xubuntu, Red Hat Linux, Linux Ubuntu, Mac, Linux Fedora, Linux Mint. Obrázky na PC ke stažení z kategorií flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, fantasy, nature - příroda, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, květiny, Formule 1, fraktály, ptáci, zvířata. Stahujte v rozlišení 360x760, 1600x2560, 375x667, 1366x1024, 640x480, 360x720, 1920x1440, 1440x2560, 1440x960, 800x600, 375x812, 1280x800, 1152x1920, 412x846, 1536x2560, 3200x1800 atd.

Klíčová slova: Ilustrace, obrázky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, zábava, cestování, Malawi, PC tapety pro Windows, kuriozity, doporučujeme, Vlajky zemí střední Asie, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, zajímavosti, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, zdroje informací

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

PC tapety pro Windows - obrázky na PC zdarma ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. PC tapety pro Windows. doporučujeme pro PC, displej, mobil, ultrabook, tablet, notebook, phablet, monitor, mobilní telefon, smartphone, počítač a pro operační systémy Windows 10, Linux Mint, Windows 10 Mobile, Windows NT, Java ME, Windows 98, Chrome OS, macOS, Linux Xubuntu, Linux Fedora, BlackBerry OS. Tapety na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako motorky, motocykly, dopravní prostředky, květiny, kytky, operační systémy, Windows, sportovní pozadí, 3D a Abstraktní, auta, rostliny, hry a herní wallpapery, psi a štěňátka, noční města, budovy a stavby, Roztomilá zvířátka, hudební tapety, zvířata, wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, jídlo a nápoje, voda a bubliny, adventní a vánoční tapety. Stahujte v rozlišení hi res 2560x1920, 2560x1600, 1536x2560, 1024x768, 800x600, 2048x1080, 2560x2048, 1536x2048, 2160x3840, 360x640, 1440x960, 320x568, 640x480, 1920x1440, 1080x1800, 1536x864 atd.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky atd.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Keywords:Dopravní značky, linky, Hry pro kluky, pro dospělé, Tipy na vánoční dárky, Stručný slovník pojmů a termínů, Free game online hry, pro děti, Sharon Stone, Přehled souborových přípon, Přehled vlajek USA, Životopisy slavných osobností

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Americké federální vlajky

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Americké federální vlajky. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Washington, Oklahoma, Wyoming, Georgie, New York, Arizona, Ohio, Rhode Island, Nevada, Vermont, Iowa, Západní Virginie, Oregon, Texas, Maryland, Wisconsin, Montana, Aljaška, Connecticut, Jižní Karolína, Jižní Dakota, Virginie, Missouri, Kentucky, Utah, Maine atd.

Anekdoty, ftipy, frky, fórky, vtípky, vtipné texty

Potřebujete se naladit? Anekdoty, ftipy, frky, fórky, vtípky, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy z kategorií Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, O gayích a homosexuálech, O důchodcích, Vtipy o Bohu, O Windows, O ženách, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, O škole, Frky o tchýních, O mužích, O Němcích, O manželství, O Somálcích, O zvířátkách, Frky ze života, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi apod.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie známých osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Tématické články patří do kategorií spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Egypt, Čeští králové, Máj, Miliardář, Sochař, Nobelova cena, Poslanec, Kancléř, Orlík, Komik, Angličané, Manýrismus, Sebevražda, Husité, Lord, Rakušan, Sci-fi, Trest smrti, ČSSD, Žhavé výstřely, Hejtman, Komunista, Slováci, Olympiáda, První republika, Rock ‚n‘ Roll, Česká královna, Podnikatelé, Voják, Továrník, Ministr zahraničí, AIDS, Zlatý slavík, Němci, New Jersey Devils, NHL apod.

Klíčová slova: zeměpis, Online vánoční webzine, Slovník pojmů Co je to?, Recepty na vánoční pokrmy, Online hry zdarma, tipy, Americké federální vlajky, Tipy na Štědrý den, hyperlinky, Online zeměpisné testy zdarma, zadarmo, Seznam státních vlajek

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako mapy, stavby, ženy a dívky, dopravní prostředky, zvířata, láska, sport, hmyz, přístroje, náboženství, nápoje, nástroje a přístroje, smajlíci a emotikony, věda, rostliny, Vánoce a Advent, auta, ovoce, osobnosti a lidé, hudba, květiny, ptáci, Velikonoce, velikonoční kliparty atd.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky apod.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Životopisy slavných osobností - biografie známých osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako křesťané a svatí, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Scénárista, Ministr, Manýrismus, Slováci, New Jersey Devils, Generalissimus, Sebevražda, Vojáci, Druhá světová válka, Atentát, Vůdce, Starověký Egypt, Američané, Stoletá válka, Obchodník, Hejtmani, Masový vrah, Fotograf, Žhavé výstřely, Rétorika, Herečka, Husité, Komunista, Básníci, Kladno, Diplomat, Ekonom, Trenérka, Náboženství, KHL, Státník, První republika, Architekt, Komik, Sci-fi, Čeští králové apod.

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční koledy, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční všehochuť, adventní všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Lego, Skleněné ozdoby, Kameňák, Staroměstské náměstí, Vánoční hvězda, Koledy, Tapeta, Neviňátko, Historické ozdoby, Jingle Bells, Vánoční koule, Windows, Obrazovka, Vosí hnízda, Vinná klobása, Samolepky, Jedle, Anglicky, Vánoční svíčky, Kinder, Lindt, Korálky, K Tisku, Francouzsky, Film, Vánoční stromeček, Televize, Jezulátko, Vánoční ozdoby, Jmenovka, Atmosféra apod.

Free game online hry

Příznivcům PC her doporučujeme free game online hry . Mj. na webu naleznete Stolní a deskové hry, Závody aut, Strategie, Bojové hry, Hry pro děti, Animace, Karetní hry, Hry pro dva hráče, Adventury, Pro dívky, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Logické hry, Brutální krvavé hry, Relaxační hry a tak dále.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

černý humor, ftipy, vtípky, kameňáky, fórky, vtipné texty

Chcete se uvolnit? černý humor, ftipy, vtípky, kameňáky, fórky, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Chucku Norrisovi, Frky ze života, O mužích, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, O zvířátkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, O ženách, Vtípky o blondýnkách, O Němcích, O Slovácích, Vtipy o Bohu, O manželství, O škole, O Somálcích, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech apod.

Klíčová slova: Online adventní magazín, volný čas, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Tinder aplikasi, Online hry zdarma, M, V, Vánoční písničky, školství, výukové pomůcky, webovky

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako mapy, stavby, ženy a dívky, dopravní prostředky, zvířata, láska, sport, hmyz, přístroje, náboženství, nápoje, nástroje a přístroje, smajlíci a emotikony, věda, rostliny, Vánoce a Advent, auta, ovoce, osobnosti a lidé, hudba, květiny, ptáci, Velikonoce, velikonoční kliparty atd.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky apod.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Vtipné texty, vtipy, frky, vtípky, fórky, fóry

Chcete se pobavit? Vtipné texty, vtipy, frky, vtípky, fórky, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, kameňáky, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, vtipné básničky apod.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj apod.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, v čem upravit, jak převést, jak konvertovat, jak otevřít, jak exportovat, jak přehrát, v čem spustit, kterak editovat, jak spustit, čím prohlížet soubory těchto typů: hudební audio soubory, komprimace dat, obrazy disků, koncovky souborů, písma, fonty, konfigurační soubory, internet a web, dokumenty, video soubory, grafiku, spustitelné soubory, šablony dokumentů apod.

Klíčová slova: URL, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, č, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Onlinovky zdarma, Obrázky k svátku, gratulace k jmeninám, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, weby, V, multimédia, Přehled souborových přípon, Přehled států světa a jejich vlajek, Community card poker,

Několik fórů na závěr. Vtip Svízel: Nejhorší je dostat průjem v zácpě.

Myslivec kupuje pro psa misku na vodu. Prodavač se pro jistotu ptá: "Nechcete misku s nápisem - Pro psa?" "Není třeba. Pes číst neumí a já vodu nepiju!"

Tak brzdy jsou hotové, jdu je vyzkoušet.

Další odkazy:

Partnerské weby
Recepty na vánoční pokrmy nejen pro Štědrý večer
Naše tipy
Juventus Turín
Tipy na zajímavé weby
Striptýz
Zajímavé internetové odkazy
Jmenovky na dárky k vytištění
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.