Nejlepší vtipy, vtípky, fóry
Legrace, humor, sranda, zábava, vtipné hádanky

Naše tipy, technika, kultura, informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Nej hry online

Zapařte si nej hry online. Vybírejte z kategorií Sportovní, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Bojové gamesy, Logické, Postřehové, Akční hry a tak podobně.

Online zeměpisné testy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy zdarma. Mj. na webu naleznete Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek atd.

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako křesťané a svatí, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, herci a herečky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Voják, Generalissimus, Maršál, Textařka, Vražedkyně, Mluvčí, Poprava, New Jersey Devils, Podnikatelé, Československo, Upálen, Ekonom, Křesťanství, Němci, Žhavé výstřely, Historik, Sochař, Olympijský vítěz, Česká královna, Zlatý slavík, Hudba, NHL, Renesance, Hejtman, Máj, Továrník, Washington Capitals, První republika, Američané, Kancléř, Prezidenti ČR, Scénárista, Rakušan, Komik, Američan, Podnikatel apod.

Síť, technika, kultura, informace

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, čím zobrazit, v čem spustit, jak importovat, jak otevřít, jak konvertovat, jak přehrát, v čem upravit, jak vytvořit, kterak editovat, jak převést následující typy souborů: zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, spustitelné soubory, písma, fonty, konfigurační soubory, video soubory, systémové soubory, grafiku, obrazy disků, komprimace dat, koncovky souborů, hudební audio soubory apod.

Adventní magazín - vše o Vánocích

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom zkuste Adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Popelka, Jezulátko, Santa Claus, Bůh, Bramborový salát, Jmelí, Brno, K Tisku, Husarské knoflíky, Neviňátko, Píseň, Keramický adventní věnec, Windows, Láska nebeská, Keramika, Linecká kolečka, Třásně, Omalovánky, Koleda, Wallpaper, Blahopřání, Přání, Vánoční svíčky, Sněhová vločka, Šišky, Rostliny, Korálky, Vánoční tapety, Desktop, Pro děti, Německy apod.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Online hry zdarma, odkaz, hyperlinky, Jak má probíhat Štědrý večer?, tipy, Adventní magazín, Tapety na PC zdarma ke stažení, Obrázky k svátku, gratulace k jmeninám, kuriozity, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, webovky, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

PC tapety pro Windows - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. PC tapety pro Windows. lze použít v smartphone, obrazovka počítače, tablet, počítač, PC, phablet, displej, monitor, mobilní telefon, ultrabook, mobil a pro operační systémy Chrome OS, Slackware, BlackBerry OS, Red Hat Linux, Linux Xubuntu, SUSE Linux, Windows 98, Android, Java ME, Windows Me, Windows XP. Tapety na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zvířata, budovy a stavby, Roztomilá zvířátka, wallpapery, 3D a Abstraktní, příroda, krajina, vojenské Army tapety a zbraně, psi a štěňátka, hudební tapety, jídlo a nápoje, noční města, motorky, motocykly, adventní a vánoční tapety, letadla, Velikonoce - velikonoční tapety, rostliny, vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže, voda a bubliny, hry a herní wallpapery. Dostupné velikosti jsou širokoúhlé 1366x768, 854x480, 1152x864, 360x640, 412x846, 360x760, 1280x960, 1440x960, 1152x1920, 1024x600, 1600x2560, 1536x2560, 1600x1200, 1440x2560, 1280x854, 800x600 atd.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Informace, technika, kultura, informace

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Vlajky jednotlivých států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky jednotlivých států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Idaho, Michigan, Kansas, Missouri, Minnesota, Pensylvánie, Florida, Utah, Oklahoma, Jižní Karolína, Aljaška, Illinois, Georgie, Vermont, Connecticut, Washington, Jižní Dakota, Arkansas, Massachusetts, Havaj, New York, Delaware, Západní Virginie, Maine, Texas, Indiana atd.

Keywords:Seznam vlajek měst České republiky, Full HD wallpapery ke stažení, Online hry zdarma, internetové stránky, Texty vánočních koled, Nejlepší online hry zdarma, školství, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Pozadí na plochu voda, weby, Full HD tapety na PC, V

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Státní vlajky zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky zemí. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, státy jižní Ameriky, země Afriky, země jižní Asie apod.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií státy usa, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, hudební zkratky, mezinárodní organizace, okresy České republiky, měny, geocaching, mezinárodní organizace, země EU, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií různé, hardware, český jazyk, politika, sport, zkratky, ekonomie a ekonomika, materiály, lékařství a medicína, rostliny, filozofie, stavebnictví, nápoje, zločin a právo, psychologie, účetnictví, cestování, kultura, školství, nástroje, technika, počítače, matematika, literatura atd.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Klíčová slova: Vše o Vánocích, Online zeměpisné testy zdarma, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Bacará, doporučujeme, zeměpis, pro děti, Vánoční svíčky, V, Online životopisy, biografie slavných osobností, Federace USA, Vlajky jednotlivých států USA

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zahrajte si online hry zdarma bez registrace nebo instalace Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Relaxační hry, Hry pro děti, Animace, Karetní hry, Střílečky, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Adventury, Strategie, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Logické hry, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Závody aut, Akční hry a tak dále.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zahrajte si online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Online životopisy, biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Český slavík, Producent, Podnikatelé, Poslanec, Poprava, Ekonom, Textařka, Čech, Křesťanství, Československo, Režisér, Manýrismus, Trest smrti, Olympiáda, Historik, Čeští králové, Pedagog, Právník, Imitátor, Komunisté, Antropolog, Normalizace, Boston Bruins, Poslanci, ČSSD, NHL, Prezident USA, Hudebnice, Česká královna, Češi, Zavražděn, Exilový prezident, Dabérka, Komunista, Vojáci, Rock ‚n‘ Roll apod.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Klíčová slova: Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, F, info, Gambling, betting, pro dospělé, zadarmo, Nej hry online, Ekvádorská vlajka, internet, B, Přehled zkratek a akronymů

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zahrajte si online hry zdarma bez registrace nebo instalace Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Relaxační hry, Hry pro děti, Animace, Karetní hry, Střílečky, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Adventury, Strategie, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Logické hry, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Závody aut, Akční hry a tak dále.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií historie, nadpřirozené osoby, profese a zaměstnání, psychologie, politici, umělci, státní správa, poruchy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, národnost, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, zločin a právo, podnikání a podnikatelé, žurnalisté a novináři, sport, věda, rodinné vztahy, fikce a fantasy, křesťanství, mytologie, záliby, filozofie, vlastnosti, přezdívky atd.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky Spolkových zemí Německa, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako muži, auta, smajlíci a emotikony, halloween, symboly, dopravní prostředky, ženy a dívky, hmyz, nápoje, nástroje a přístroje, náboženství, věda, jídlo a nápoje, mapy, stavby, hudba, přístroje, zvířata, rostliny, sport, Vánoce a Advent, ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty atd.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, cestování, webové stránky, Dopravní značky, linky, Vánoční svícen, zdroje informací, zdarma, ú, zajímavosti, volný čas, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Póquer online,

Několik fórů na závěr. Vtip Dobrá hospodyňka: Povídají si dvě blondýnky: "Hele, při vaření mi zbyla horká voda. Nevíš, co s ní?" . Druhá povídá: "Tak ji dej do mrazáku, teplá voda se vždycky hodí..."

V Černobylu: "Što eto za čúdlik…?"

Někdo klepe na dveře. "Kdo je to ?" "Tady smrt !" "Jdi do prdele !" "Ááááno, takže si píšu: Rakovina konečníku"

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Inzeruj, inzerce zdarma
Partnerské weby
Křesťanské omalovánky k vytištění
Doporučené odkazy
Tajikistan
Naše tipy
Obrázky k svátku, přání k jmeninám
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.