Nejlepší vtipy, vtípky, fóry
Legrace, humor, sranda, zábava, vtipné hádanky

Tipy na zajímavé weby pro děti i dospělé

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak spustit, jak importovat, čím zobrazit, jak převést, kterak editovat, v čem upravit, v čem spustit, jak exportovat, jak přehrát, jak otevřít soubory následujících typů: internet a web, konfigurační soubory, šablony dokumentů, spustitelné soubory, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, grafiku, hudební audio soubory, komprimace dat, písma, fonty, systémové soubory apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: úřady a ministerstva, geocaching, mezinárodní organizace, země EU, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, okresy České republiky, mezinárodní organizace, měny, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti apod.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Vtipné texty, fóry, vtipy, kameňáky, vtípky, ftipy

Potřebujete se naladit? Vtipné texty, fóry, vtipy, kameňáky, vtípky, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o cikánech, O zvířátkách, O ekonomech, Frky ze života, O manželství, O ženách, O škole, Vtipy o Bohu, O Somálcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, Frky, vtipy, vtípky, O Chucku Norrisovi, O Windows, O Němcích, Vtipy o doktorech, O mužích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipné hádanky, O Slovácích apod.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj apod.

Klíčová slova: odkazy, V, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Vlajky měst a obcí České republiky, World Flags, hyperlinky, zábava, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Vlajka OSN, Staré hry online, info, volný čas, Dopravní značení

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Internet, síť pro děti i dospělé

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak spustit, jak vytvořit, jak exportovat, v čem upravit, v čem spustit, kterak editovat, jak konvertovat, čím prohlížet, čím zobrazit, jak otevřít soubory následujících typů: písma, fonty, konfigurační soubory, obrazy disků, komprimace dat, internet a web, šablony dokumentů, video soubory, hudební audio soubory, spustitelné soubory, koncovky souborů, grafiku, systémové soubory apod.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Keywords:linky, Online adventní magazín, V, Vlajky měst České republiky, Examen, evaluación estudiantil, Principio, Trampas o fraudes, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, webové stránky, Kliparty pro dokumenty, Gratulace a přání, Slovník pojmů Co je to?, internet, Slovník pojmů Co je to?

Skvělé hry online zdarma

Běžte na skvělé hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní hry - solitaire, Střílecí hry, Omalovánky, Arkády a plošinovky, online html5 hry, Farmářské hry, Logické hry, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Sportovní gamesy, Adventní, vánoční hry, Barbie hry, Oddechové hry, Akční gamesky, Hannah Montana, Holčičí, dívčí hry pro holky, Deskovky, Auta a závodní, Oblíkačky apod.

Online adventní magazín - vánoční web

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom zkuste Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční stromeček atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Kapr, Linecká kolečka, Striezelmarkt, Strom, Německy, Vánoční stromek, Samolepky, Omalovánky, Jarmark, Adventní kalendář, Vánoce, K Tisku, Kameňák, Pokrmy, Pastýř, Tapeta, Schleich, Jmenovky, Advent, Křesťanství, Svíčky, Brambořík, Recepty, Adventní trhy, LED svíčky, Štóla, Vánoční koule, Adventní věnec, Rumové řezy, Nový rok, Text apod.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Náš tip pro děti i dospělé

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

černý humor, vtipy, kameňáky, frky, fórky, fóry

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, vtipy, kameňáky, frky, fórky, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o mužích, chlapech, černý humor, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, vtipné citáty, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, frky o zvířatech, kameňáky, vtipy o facebooku, murphyho zákony, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách apod.

Klíčová slova: Nejlepší obrázky na plochu zdarma, URL, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Paris Saint-Germain F.C., pro dospělé, zeměpis, internetové stránky, Onlinepoker über das Internet gespielt wird, PC tapety pro Windows, Vše o Vánocích, Webové online hry zdarma, Super free web games zdarma

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Síť pro děti i dospělé

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, vodorovné značení, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, výstražné značky apod.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Super free web games zdarma

Všem hráčům doporučujeme super free web games zdarma. Naleznete zde Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Akční hry, Logické, Relaxační onlinovky, Sportovní, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry a tak podobně.

Klíčová slova: F, Nejhranější online hry zdarma, webovky, A.C. Milan football club italy, zadarmo, doporučujeme, Seznam souborových přípon, Kate Moos, Vlajky amerických států USA, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, zdroje informací

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Informace pro děti i dospělé

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Staré hry online

Zapařte si staré hry online . Mj. na webu naleznete Adventury, Logické hry, Oblíkačky, Strategické onlinovky, Barbie hry, Akční gamesky, Deskovky, Adventní, vánoční hry, Hannah Montana, Hry s koňmi, Omalovánky, Střílecí hry, online html5 hry, Oddechové hry, Farmářské hry, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Arkády a plošinovky, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

PC pozadí pro Windows - tapety na plochu PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste PC pozadí pro Windows. můžete využít v obrazovka počítače, phablet, notebook, počítač, smartphone, mobilní telefon, PC, monitor, tablet, ultrabook, displej a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Windows 98, Java ME, Slackware, Windows XP, BlackBerry OS, macOS, FreeBSD, Linux Fedora, Windows 2000, Red Hat Linux. Tapety na PC zdarma ke stažení z kategorií 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety, operační systémy, Windows, psi a štěňátka, letadla, voda a bubliny, auta, zvířata, jídlo a nápoje, vesmír, planety, galaxie, motorky, motocykly, wallpapery, květiny, kytky, hry a herní wallpapery, dopravní prostředky, sportovní pozadí, příroda, krajina, moře, oceány, pláže, budovy a stavby, adventní a vánoční tapety. Mnoho verzí a velikostí jako Full HD 1080x1920, 1920x1200, 1920x1280, 768x1024, HD 1280x720, 640x480, 1280x800, širokoúhlé 1366x768, 1152x1920, 360x640, 1366x1024, 1680x1050, 375x667, 1600x2560, 360x720, 1280x1024 atd.

Životopisy slavných osobností - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Životopisy slavných osobností. Tématické články patří do kategorií režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Avangard Omsk, Lord, Hokejisté, Druhá světová válka, Angličané, Závodník, Náboženství, Česká královna, Prezidenti, Sci-fi, Politik, Trest smrti, Miliardáři, Exilový prezident, Rakušan, AIDS, Nežijící, Gymnasté, Básník, Pedagog, Američané, Country, Kněz, Hejtmani, Masový vrah, Zpěvačka, HIV pozitivní, Slovenští prezidenti, Atentát, Protektorát, Maršál, Boston Bruins, Olympijští vítězové, Továrník, Podnikatelé, Čech apod.

PC pozadí pro Windows - pC tapety pro Windows

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. PC pozadí pro Windows. můžete využít v ultrabook, displej, počítač, PC, mobil, smartphone, tablet, notebook, monitor, mobilní telefon, obrazovka počítače a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, SUSE Linux, Windows Me, Red Hat Linux, Windows 10, Chrome OS, Linux Ubuntu, Windows 10 Mobile, Windows Server 2012, Windows NT, OSX. Obrázky na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Rally, závody aut, květiny, ptáci, vesmír, kosmos, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, Formule 1, tenisté a tenistky, zvířata, armáda, válka, zbraně, fantasy, hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, fraktály, velkoměsta a noční život. Dostupné velikosti jsou 1600x900, 360x720, 2560x1920, 854x480, 1536x2048, 768x1024, 393x786, 1600x1200, 4800x1200, 640x480, 1024x768, 2048x1536, 1440x960, 1280x854, 1366x768, 1152x1920 atd.

Klíčová slova: zdarma, Dopravní značky, výukové pomůcky, zajímavosti, odkaz, Filmy, natáčení, střih, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, školství, Nej hry online, A, Skvělé hry online zdarma, humor, Grindr,

Několik fórů na závěr. Vtip Svatba: V obřadní síni: „Pane starosto, představuji vám snoubence, kteří požádali o uzavření sňatku.” „Krucifix, zase jsem zapomněl, jestli je nevěsta Aleš nebo Jára!”

Chucka Norrise jednou kousla kobra. Po osmi hodinách krutých bolestí chcípla.

Proč mají gayové nejraději léto? Je barevné, módní a ostatní chlapi jsou v trenýrkách.

Další odkazy:

Partnerské weby
Vlajka Nauru
Tipy na zajímavé weby
Obrázková přáníčka k jmeninám, texty podle jmen
Doporučené odkazy
Kostky
Naše tipy
Přání k svátku
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.