Nejlepší vtipy, vtípky, fóry
Legrace, humor, sranda, zábava, vtipné hádanky

Tipy na zajímavé weby, cestování, hry a informace

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Animace, Akční hry, Strategie, Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Karetní hry, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Závody aut, Logické hry, Postřehové hry, Relaxační hry, Střílečky, Bojové hry a tak dále.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Staré hry online

Běžte na staré hry online . Mj. na webu naleznete Závody aut, Sportovní hry, Střílečky, Logické hry, Postřehové hry, Animace, Pro dívky, Adventury, Strategie, Relaxační hry, Akční hry, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Hry pro děti a tak dále.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, cizí jazyky atd.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - wallpapers na PC ke stažení

Dále vám doporučujeme: Wallpapers na zdarma PC ke stažení. lze použít v ultrabook, smartphone, tablet, mobilní telefon, počítač, displej, phablet, mobil, obrazovka počítače, monitor, notebook a pro operační systémy Red Hat Linux, Linux Ubuntu, Windows 98, Windows NT, Windows XP, Microsoft Windows 8, Linux Xubuntu, Slackware, Linux Fedora, FreeBSD, Java ME. Tapety na PC jsou rozdělené kategorií: Formule 1, vesmír, kosmos, tenisté a tenistky, nature - příroda, fraktály, hmyz a pavouci, Rally, závody aut, flóra, stromy, fantasy, ptáci, oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky. Vyberte si rozměr z 640x480, 1152x1920, 1600x900, 1536x2560, 854x480, 1920x1280, 800x1280, 1440x900, 1366x768, 800x600, širokoúhlé 1366x768, 1080x1920, 1152x864, 2560x1600, 2560x1920, 412x846 atd.

Super free web games zdarma

Zapařte si super free web games zdarma . Mj. na webu naleznete parkování - parkovačky, Oddechové, Logické, Střílečky, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Klasické, Strategie, Sportovní, Velikonoční hry, Pro dívky, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky a podobně.

Klíčová slova: Dopravní značení, info, Hry pro nejmenší děti online zdarma, linky, Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám, Super free web games zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, webové stránky, Vánoční stromky, Databáze osobností Kdo je to?, hyperlinky, Stručný slovník pojmů a termínů, Nejlepší obrázky na plochu zdarma

Vtípky, anekdoty, vtipy, černý humor, fóry, vtipné texty

Potřebujete se uvolnit? Vtípky, anekdoty, vtipy, černý humor, fóry, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství, O škole, O Němcích, Vtipy o Bohu, O gayích a homosexuálech, O důchodcích, Frky ze života, O mužích, Vtipy o doktorech, O Windows, O Chucku Norrisovi, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipné hádanky, O Somálcích, O ženách, O zvířátkách, O Slovácích apod.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Motta, výroky, myšlenky, rčení, přísloví, bonmoty, aforismy

Slavné citáty, Motta, výroky, myšlenky, rčení, přísloví, bonmoty, aforismy, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o neštěstí, citáty o ženách, citáty o dobru, citáty o životě, citáty o lži, přísloví o naději, citáty o člověku, citáty o odvaze, citáty o penězích, citáty o bohatství, citáty o lásce, citáty o přátelství, citáty o bohu, citáty o manželství, citáty o kráse, moudra o dětech, citáty o nenávisti, citáty o zdraví, citáty o štěstí, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Super online kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Keywords:Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Obrázky a kliparty zdarma, Státní prapory, odkazy, Obrázky k jmeninám, Online hry zdarma, zadarmo, webovky, Advent, Kliparty pro dokumenty, Super free web games zdarma, kuriozity

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Síť, cestování, hry a informace

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Klíčová slova: URL, Vlajky jednotlivých států USA, Dopravní značky, Adventní svícen, zábava, pro děti, Vlajky měst České republiky, Mariah Carey, F, multimédia, Přehled souborových přípon, Přehled přípon a koncovek souborů

Super free web games zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme super free web games zdarma . Naleznete zde Karetní, Závodní, Sportovní, Strategie, Hry na vaření a smažení, Logické, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Oddechové, Pro dívky, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, parkování - parkovačky, Velikonoční hry a podobně.

Online životopisy, biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zločinci a vrazi, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, herci a herečky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Továrník, Prezidenti, Ital, New York Rangers, Právník, Trenérka, Hudebnice, Ministr zahraničí, Prezident, Česká královna, Poprava, Textařka, Druhá světová válka, Politik, Vojáci, New Jersey Devils, Producent, Orlík, Zlatý slavík, Florida Panthers, Žijící, Lord, Režisér, Kněz, Olympijský vítěz, Habsburkové, První republika, Itálie, Egypt, Country, Komunista, Ministři, Vrah, Komik, Romantismus, ČSSD apod.

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako květiny, ženy a dívky, přístroje, auta, muži, věda, dopravní prostředky, hudba, osobnosti a lidé, ptáci, láska, jídlo a nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, smajlíci a emotikony, sport, ovoce, symboly, zvířata, náboženství, nástroje a přístroje, stavby, nápoje, hmyz atd.

Náš tip, cestování, hry a informace

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Online adventní magazín - vše o Vánocích

Vánoce za dveřmi? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom zkuste Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční přání, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční koledy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Kinder, Vánoční koule, Koleda, Hostina, Televize, Monitor, Vídeňský punč, Skleněné ozdoby, Košíčky, SMS, Štědrý den, Advent, Svíčky, Přáníčko, bezlepkové cukroví, Zdraví, Osvětlení, Štóla, Keramický adventní věnec, Borovice, Nový rok, Milka, Jezulátko, Papírový vánoční stromek, Mrazík, Tisk, Vánoční svíčky, Píseň, Vánoční koledy, Vánoční ozdoby, Staroměstské náměstí apod.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: bankovnictví, stavebnictví, různé, chemie, software, příroda, český jazyk, politika, materiály, zkratky, náboženství a křesťanství, rostliny, lékařství a medicína, latina, jídlo, věda, literatura, kultura, sport, internet, cestování, školství, nemoce, účetnictví atd.

Klíčová slova: Online web Hry zdarma bez registrace, cestování, Staré hry online, Syria, pro dospělé, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Tipy na romantické vánoční filmy, Vše o Vánocích, Vlajky měst a obcí České republiky, Online životopisy, biografie slavných osobností

Super free web games zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme super free web games zdarma . Naleznete zde Karetní, Závodní, Sportovní, Strategie, Hry na vaření a smažení, Logické, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Oddechové, Pro dívky, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, parkování - parkovačky, Velikonoční hry a podobně.

Online životopisy, biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zločinci a vrazi, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, herci a herečky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Továrník, Prezidenti, Ital, New York Rangers, Právník, Trenérka, Hudebnice, Ministr zahraničí, Prezident, Česká královna, Poprava, Textařka, Druhá světová válka, Politik, Vojáci, New Jersey Devils, Producent, Orlík, Zlatý slavík, Florida Panthers, Žijící, Lord, Režisér, Kněz, Olympijský vítěz, Habsburkové, První republika, Itálie, Egypt, Country, Komunista, Ministři, Vrah, Komik, Romantismus, ČSSD apod.

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako květiny, ženy a dívky, přístroje, auta, muži, věda, dopravní prostředky, hudba, osobnosti a lidé, ptáci, láska, jídlo a nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, smajlíci a emotikony, sport, ovoce, symboly, zvířata, náboženství, nástroje a přístroje, stavby, nápoje, hmyz atd.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, země jižní Asie, Antarktidy, země východní Asie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky apod.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak vytvořit, v čem upravit, jak importovat, jak otevřít, čím zobrazit, jak konvertovat, jak převést, kterak editovat, čím prohlížet, jak přehrát následující typy souborů: dokumenty, obrazy disků, šablony dokumentů, spustitelné soubory, grafiku, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, komprimace dat, písma, fonty, internet a web, video soubory apod.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zapařte si hry pro nejmenší děti online zdarma. Naleznete zde Bojové gamesy, Karetní hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Logické, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, humor, Super online kvízy, zeměpis, V, Omalovánky k vytištění pro děti, M, Stručný slovník pojmů a termínů, Online adventní magazín, weby, výukové pomůcky, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, Obrázek Těhotenství,

Několik fórů na závěr. Vtip Kdo jsou to ti homosexuálové?: „Jardo, kdo jsou to ti homosexuálové?” „Karle, když ti to řeknu, vykouříš mi ho?” „Jasně, víš, že nikdy neodmítnu... A co to je teda za lidi, ti homosexuálové?”

Před odvodní komisi přijde branec, kterému se na vojnu vůbec nechce: "Já mám tuberkulózu!" "To nic není. Soudruh Zápotocký měl také tuberkulózu, a co všechno dokázal! Schopen, odvést!" Druhý branec to také zkouší: "Mám ploché nohy!" "To nic není. Soudruh Gottwald měl také ploché nohy, a co všechno vykonal pro vlast! Schopen, odvést!" Třetí mladík před komisí praví: "Já jsem blbý!" Vojenský lékař se do věci vloží: "Nepřirovnávat! Odvést!"

Umře homosexuál a dostane se do nebe. Přijde k nebeské bráně a svatý Petr říká: "Poď dál," a otočí se. Homosexuál jde za ním, dojdou k nebezké bráně, svatý Petr strká klíč do zámku, když v tom u klíče upadnou, ohýbá se pro ně a homosexuál mu ho tam strčí. Svatý Petr se otočí a ptá se: "Co to mělo znamenat?" Homosexuál: "No, starý zvyk." Svatý Petr řekne: "Tak tohle tu nestrpím!" a pošle homosexuála do pekla. Po 3 měsících se jde svatý Petr jede podívat do pekla... a tam zima, čerti staví sněhuláky. Nechá si zavolat Lucifera, aby mu to vysvětlil. A Lucifer na to: "Tak se ohni pro polínko!"

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Online omalovánky Sport pro děti
Tipy na zajímavé weby
Co je to Advent?
Partnerské weby
Tinder aplikasi
Doporučené odkazy
Vánoční samolepky a jmenovky zdarma k tisku
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.