Nejlepší vtipy, vtípky, fóry
Legrace, humor, sranda, zábava, vtipné hádanky

Partnerské weby, cestování, zábava i hry

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Ústecký kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: lékařství, historie, nadpřirozené osoby, zločin a právo, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, filozofie, národnost, umělci, podnikání a podnikatelé, politika, poruchy, psychologie, sport, školství, vlastnosti, státní správa, rodinné vztahy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, herectví, herci a herečky, fikce a fantasy, osobnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, profese a zaměstnání, záliby atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: filozofie, fyzika, účetnictví, materiály, internet, ekonomie a ekonomika, kultura, literatura, počítače, hardware, sport, věda, nápoje, lékařství a medicína, příroda, náboženství a křesťanství, cestování, školství, nástroje, chemie, latina, matematika, jídlo, software atd.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Vtipné texty, kameňáky, vtípky, fóry, černý humor, frky

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, kameňáky, vtípky, fóry, černý humor, frky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: anekdoty o politice, vtipné básničky, vtipy o metanolu, murphyho zákony, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, černý humor, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, frky o zvířatech, židovské anekdoty, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech apod.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Klíčová slova: Free game online hry, Nejlepší školní testy a kvízy, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Webové html5 hry zdarma, Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám, odkaz, URL, školství, Poker Permainan kartu, Počítačové tapety pro Windows, Super online kvízy, Databáze osobností Kdo je to?, volný čas

Staré hry online

Zkuste staré hry online. V této rozsáhlé kolekci naleznete Logické, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Sportovní, Karetní hry, Akční hry, Závodní moto hry, Postřehové a tak podobně.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Informace, cestování, zábava i hry

Státy a jejich prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státy a jejich prapory. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: evropské země a státy, země Afriky, státy Blízkého východu, země východní Asie, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie, země jižní Asie apod.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak vytvořit, čím prohlížet, kterak editovat, jak spustit, čím zobrazit, v čem upravit, v čem spustit, jak převést, jak otevřít, jak exportovat soubory těchto typů: šablony dokumentů, dokumenty, systémové soubory, spustitelné soubory, obrazy disků, písma, fonty, konfigurační soubory, internet a web, koncovky souborů, video soubory, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Keywords:multimédia, Vlajky států a zemí světa, Online biografie, životopisy osobností, výukové pomůcky, Tapety se zvířaty na plochu PC, odkazy, hyperlinky, weby, HTML5 Videojuego de navegador, zajímavosti, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, F

Webové html5 hry zdarma

Vyzkoušejte webové html5 hry zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Sportovní, Akční hry, Postřehové, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Logické a tak podobně.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Aforismy, motta, moudrosti, úsloví, bonmoty, rčení, myšlenky

Citáty slavných, Aforismy, motta, moudrosti, úsloví, bonmoty, rčení, myšlenky, . Naleznete zde hlášky o alkoholu, citáty o nenávisti, citáty o životě, citáty o ženách, citáty o bohu, citáty o penězích, citáty o dobru, citáty o lásce, moudra o dětech, citáty o víře, citáty o štěstí, citáty o bohatství, citáty o odvaze, citáty o kráse, citáty o smutku, citáty o přátelství, citáty o zlu, citáty o manželství, citáty o rozumu, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Hry pro nejmenší online

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme hry pro nejmenší online . Naleznete zde Klasické, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Strategie, Závodní, Logické, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Sportovní, Bojové online gamesy, Karetní, Stolní hry a deskovky, Pro dívky a podobně.

Klíčová slova: Online životopisy, biografie slavných osobností, zadarmo, Vlajky měst a obcí České republiky, Lap Dance, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, internetové stránky, Adventní magazín, Striptease, Stručný encyklopedický slovník, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, humor

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Síť, cestování, zábava i hry

Fóry, vtipné texty, fórky, anekdoty, vtipy, vtípky

Potřebujete se naladit? Fóry, vtipné texty, fórky, anekdoty, vtipy, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O škole, O Slovácích, O ženách, Vtipy o policajtech, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, O mužích, O zvířátkách, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Bohu, Frky ze života, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, O manželství, O důchodcích apod.

Hry pro kluky

Zkuste hry pro kluky . Naleznete zde Deskovky, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Vaření a smažení, Hannah Montana, Farmářské hry, Hry s koňmi, Puzzle a skládačky, Akční gamesky, online html5 hry, Logické hry, Auta a závodní, Oddechové hry, Adventury, Karetní hry - solitaire, Vzdělávací a výukové hry, Střílecí hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Arkády a plošinovky, Oblíkačky, Letecké simulátory apod.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak spustit, jak konvertovat, jak přehrát, kterak editovat, jak převést, jak importovat, jak vytvořit, čím zobrazit, v čem spustit, jak otevřít soubory těchto typů: komprimace dat, grafiku, dokumenty, písma, fonty, koncovky souborů, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, video soubory, šablony dokumentů, hudební audio soubory, systémové soubory apod.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Free game online hry

Vyzkoušejte free game online hry . V této jedinečné sbírce naleznete Střílecí hry, Strategické onlinovky, online html5 hry, Arkády a plošinovky, Akční gamesky, Vaření a smažení, Puzzle a skládačky, Farmářské hry, Hannah Montana, Auta a závodní, Letecké simulátory, Hry s koňmi, Logické hry, Sportovní gamesy, Vzdělávací a výukové hry, Oblíkačky, Adventury, Karetní hry - solitaire, Skákací a hopsací gamesky, Omalovánky, Barbie hry apod.

Klíčová slova: Státy a jejich prapory, Staré hry online, Seznam přípon a koncovek souborů, Slot machine, Dopravní značení, Nejlepší online hry zdarma, Hry pro nejmenší online, Computer games, cestování, Vlajky států USA, zeměpis

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Náš tip, cestování, zábava i hry

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Klíčová slova: Webové online testy zdarma, Kliparty zdarma ke stažení, doporučujeme, internet, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Canada Flag, ú, Stručný slovník pojmů a termínů, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Dopravní značky, webovky, Obrázky zdarma, Fond d écran,

Několik fórů na závěr. Vtip V ZOO: V Zoo: "Prosíme maminku Jiřinky, aby se dostavila pro sandálky ke lvímu výběhu."

Brežněv se chlubí: - "Mám nového koníčka, sbírám politické vtipy o sobě." - "A kolik jich už máte?" - "Zatím jen dva a půl lágru."

Ptají se reportéři na tiskové konferenci vedoucího jedné hokejové reprezentace: „Proč vaše mužstvo neustále mění trenéry?” „Protože jim to nejde.” „A proč jim to nejde?” „Protože je neustále měníme!”

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Livre de coloriage
Doporučené odkazy
Kasína
Partnerské weby
Poker en ligne online sur Internet
Tipy na zajímavé weby
Warez
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.