Nejlepší vtipy, vtípky, fóry
Legrace, humor, sranda, zábava, vtipné hádanky

Partnerské weby, všeobecné informace zdarma

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Obrázky na PC zdarma ke stažení - obrázky na plochu počítače

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na PC zdarma ke stažení. vhodné pro počítač, mobilní telefon, displej, ultrabook, monitor, mobil, obrazovka počítače, smartphone, notebook, PC, tablet a pro operační systémy Lubuntu, Red Hat Linux, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows 8, Windows Server 2012, FreeBSD, Linux Ubuntu, Linux Xubuntu, Linux Fedora, OSX, Slackware. Obrázky na PC z kategorií hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, zvířata, Rally, závody aut, motorky, flóra, stromy, fantasy, květiny, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní wallpapery, Formule 1, free wallpapers, nature - příroda, oceán, moře, pláže, vesmír, kosmos, fraktály, ptáci, velkoměsta a noční život. Stahujte ve velikostech 1536x2560, 3200x1800, 1800x1440, 1280x720, 750x1334, 768x1024, 1200x1920, 2560x1600, 1024x600, 360x640, 1920x1080, 1600x2560, 1920x1080 Full HD, 1440x900, 1366x768, 2560x2048 atd.

Vlajky států a zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států a zemí světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete evropské země a státy, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, země Afriky, země střední Asie, země východní Asie apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: podnikání a podnikatelé, zločin a právo, umělci, herectví, herci a herečky, politici, sport, psychologie, přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, školství, osobnosti, politika, historie, rodinné vztahy, profese a zaměstnání, žurnalisté a novináři, národnost, záliby, lékařství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, křesťanství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, fikce a fantasy, filozofie atd.

Klíčová slova: Online hry zdarma, Adventní magazín, Přehled přípon a koncovek souborů, zadarmo, Omalovánky k vytištění pro děti, URL, weby, A, Striptýz, Super online kvízy, odkazy, humor, H

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, zahraniční značky, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, značky upravující přednost apod.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako Vánoce a Advent, ptáci, květiny, stavby, jídlo a nápoje, ovoce, zvířata, nástroje a přístroje, rostliny, věda, mapy, symboly, Velikonoce, velikonoční kliparty, dopravní prostředky, hudba, ženy a dívky, sport, náboženství, hmyz, muži, halloween, auta, přístroje atd.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Keywords:F, Dopravní značky, internet, Obrázky, kliparty, Arsenal Football England, Super online kvízy, zeměpis, Nejlepší online hry zdarma, Vlajky měst Zlínského kraje, Obrázky na PC zdarma ke stažení, webovky, Přehled přípon a koncovek souborů

Super online kvízy

Doporučujeme super online kvízy. Vybírejte z kategorií Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst atd.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií přezdívky, mytologie, křesťanství, filozofie, hanlivé až sprosté přezdívky, lékařství, historie, poruchy, profese a zaměstnání, věda, zločin a právo, vlastnosti, rodinné vztahy, sport, umělci, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, národnost, žurnalisté a novináři, panovníci, prezidenti, králové a círaři, fikce a fantasy, herectví, herci a herečky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, osobnosti, školství atd.

Online hry pro děti zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry pro děti zdarma . Naleznete zde Vánoční online hry, Sportovní, Oddechové, Karetní, Klasické, Logické, Závodní, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Pro dívky, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky a podobně.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Klíčová slova: zdroje informací, Biografie slavných osobností, Adventní magazín, Obrázky ke stažení, Full HD pozadí ke stažení, Seznam vlajek měst České republiky, Prapory regionů a království, Tapety na plochu letadla, Vlajky států a zemí světa, linky, Biografie slavných osobností, tipy

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Informace, všeobecné informace zdarma

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Nejlepší online hry zdarma

Vyzkoušejte nejlepší online hry zdarma. Naleznete zde Relaxační onlinovky, Akční hry, Logické, Karetní hry, Závodní moto hry, Postřehové, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, vojenské hodnosti, země EU, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, okresy České republiky, geocaching, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, týmy NHL, státy usa, mezinárodní organizace, měny apod.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z regionů Francie, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Klíčová slova: Státní prapory zemí světa, Ilustrace, obrázky, Stručný slovník pojmů a termínů, Zhang Ziyi, cestování, Přehled vlajek USA, info, Wayne Rooney, Stručný slovník pojmů a termínů, počítače, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Síť, všeobecné informace zdarma

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Přehled vlajek USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Přehled vlajek USA. Zde naleznete například vlajky států Wisconsin, Arizona, Severní Karolína, Vermont, Wyoming, Maryland, Nebraska, Colorado, Aljaška, Florida, Kalifornie, Indiana, New York, Delaware, Connecticut, Washington, Havaj, New Jersey, Tennessee, Utah, Iowa, Pensylvánie, Michigan, Rhode Island, Mississippi, New Hampshire atd.

Klíčová slova: zajímavosti, Hry pro nejmenší online, multimédia, Počítačové tapety pro Windows, doporučujeme, Filmy, natáčení, střih, zábava, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, webové stránky, Online hry pro děti zdarma, Hry pro kluky, výukové pomůcky, Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení,

Několik fórů na závěr. Vtip Závislost: Pacient se ptá v léčebně doktora: - Pane doktore, jak mě vyléčíte ze závislosti na Facebooku? - Nerušte, píšu status

Ministr Kalousek popírá, že by byl za odvoláním šéfa severokorejských ozbrojených sil. "Musel jsem jeho číslo vytočit náhodou," řekl médiím.

Zemřel bohatý žid. Notář čte poslední vůli: "A Karlovi, kterému jsem slíbil, že si na něj vzpomenu v závěti, posílám srdečný pozdrav."

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám
Doporučené odkazy
Omalovánky v USA a jejich použití
Naše tipy
Obrázková přání k svátku podle jmen
Tipy na zajímavé weby
Vše pro zvířecí miláčky
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.