Nejlepší vtipy, vtípky, fóry
Legrace, humor, sranda, zábava, vtipné hádanky

Partnerské weby, informace, kultura, vzdělání a zábava

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Vše o Vánocích - vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Tak se podívejte Vše o Vánocích. Tématické články jsou z kategorií materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční koledy, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Jmelí, Milka, Jmenovky, Tisk, Omalovánky, Vánoční pozadí, Korálky, Vánoční svařák, Pokrmy, Rumové řezy, Kapr, Vánoční filmy, Pastýř, Santa Claus, Lego, Linecká kolečka, Ježíš Kristus, Štěstí, Svíčky, Tichá noc, Keramický adventní věnec, Kameňák, Osvětlení do oken, Advent, Jarmark, Neviňátko, Vánoční svíčky, Schleich, Píseň, Jmenovka, Jesličky apod.

Staré hry online

Všem hráčům doporučujeme staré hry online Webhry jsou rozdělené kategorií: Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Arkády a plošinovky, Auta a závodní, Střílecí hry, Farmářské hry, Logické hry, Oblíkačky, Omalovánky, Puzzle a skládačky, online html5 hry, Barbie hry, Deskovky, Adventury, Hry s koňmi, Hannah Montana, Karetní hry - solitaire, Akční gamesky, Skákací a hopsací gamesky, Adventní, vánoční hry, Vaření a smažení apod.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Klíčová slova: výukové pomůcky, zeměpis, volný čas, č, Manchester United FC sepak bola, Americké federální vlajky, školství, Seznam vlajek měst České republiky, Texty blahopřání, hyperlinky, Wallpapers na PC, internet, multimédia

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

černý humor, vtipné texty, anekdoty, vtípky, frky, fóry

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, vtipné texty, anekdoty, vtípky, frky, fóry. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, kameňáky, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, murphyho zákony, vtipné citáty apod.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha apod.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Keywords:tipy, odkaz, Nejhranější online testy a kvízy, zdarma, Půjdem spolu do Betléma, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Online hry pro děti zdarma, webové stránky, Obrázky k svátku, přání k jmeninám, Nejlepší zeměpisné kvízy, F, Dopravní značení

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Klíčová slova: Seznam vlajek měst České republiky, Přehled zkratek a akronymů, Biografie slavných osobností, Vánoční štóla, Dopravní značky, A, Obrázky a kliparty zdarma, Tipy na vánoční výzdobu, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Super online kvízy, Free game online hry, internetové stránky

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, geocaching, hudební zkratky, úřady a ministerstva, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky, státy usa, země EU, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, týmy NHL apod.

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte kterak editovat, čím prohlížet, jak importovat, jak otevřít, jak exportovat, jak přehrát, čím zobrazit, v čem spustit, jak konvertovat, jak převést, jak spustit následující typy souborů: systémové soubory, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, hudební audio soubory, komprimace dat, dokumenty, spustitelné soubory, písma, fonty, video soubory, obrazy disků, internet a web apod.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Aforismy, úsloví, výroky, moudra, přísloví, myšlenky, rčení

Citáty slavných, Aforismy, úsloví, výroky, moudra, přísloví, myšlenky, rčení, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o smutku, citáty o nenávisti, citáty o rozumu, citáty o zlu, citáty o ženách, citáty o bohatství, citáty o přátelství, citáty o zdraví, citáty o životě, citáty o dobru, citáty o víře, citáty o bohu, přísloví o naději, citáty o člověku, hlášky o alkoholu, citáty o manželství, citáty o štěstí, citáty o lásce, moudra o dětech, citáty o odvaze od různých známých osobností.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. Mj. na webu naleznete online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Klíčová slova: zajímavosti, počítače, Online hry zdarma, Online hry zdarma, Pozadí na plochu počítače, Přehled souborových přípon, A, Obrázek Sexy oči, č, weby, Vše o Vánocích

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, geocaching, hudební zkratky, úřady a ministerstva, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky, státy usa, země EU, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, týmy NHL apod.

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte kterak editovat, čím prohlížet, jak importovat, jak otevřít, jak exportovat, jak přehrát, čím zobrazit, v čem spustit, jak konvertovat, jak převést, jak spustit následující typy souborů: systémové soubory, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, hudební audio soubory, komprimace dat, dokumenty, spustitelné soubory, písma, fonty, video soubory, obrazy disků, internet a web apod.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Adventní magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční filmy, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční zábava, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Plocha, Santa, Vánoční kaktus, Jesličky, Vánoční koledy, Zdraví, Film, PF, Jarmark, Wallpaper, Historické ozdoby, Jmenovky, Přáníčko, K Vytištění, Santa Claus, Rumové řezy, Husarské knoflíky, Vánoční svícen, Text, Patchwork, Svíčky, Pozadí, Jídlo, Nový rok, Vánoční punč, Vánoční světýlka, Atmosféra, Vánoční hvězda, Zima, Striezelmarkt, Láska nebeská apod.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Online hry pro děti zdarma

Zkuste online hry pro děti zdarma Vybírejte z kategorií Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Oddechové, Velikonoční hry, Strategie, Sportovní, Pro dívky, Karetní, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Závodní, Logické, Hry na vaření a smažení, Střílečky a podobně.

Klíčová slova: pro děti, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, kuriozity, Seznam souborových přípon, Stručný slovník pojmů a termínů, Levné letenky, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Ilustrace, obrázky, pro dospělé, Stručný encyklopedický slovník, Online hry pro děti zdarma, Nejlepší online hry zdarma, Státy a jejich vlajky,

Několik fórů na závěr. Vtip Artritida: Chlapík smrdící jako lihovar se těžce svalil na sedadlo v metru vedle jednoho kněze. Měl flekatou kravatu, stopy jasně červené rtěnky po tvářích a z půlky plnou láhev ginu čouhající v kapse. Vytáhl značně zmuchlané noviny a chvilku v nich četl. Pak se ptá kněze: "Otče, nevíte, co způsobuje artritidu?" "No, myslím, že nadměrná konzumace alkoholu a nevázaný sexuální život." Opilec se s divným výrazem vrátil k novinám a mumlal si něco o nepochopitelných věcech a osudu. Kněz chvilku přemýšlí o tom, co řekl, a pak se opilcovi omlouvá: "Víte, nechtěl jsem být tak tvrdý. Jak dlouho máte artritidu?" "Já ji nemám, ale tady píšou, že ji má papež."

Malý velbloudek se ptá maminky: "Maminko, proč máme na zádech ty dva hrby?" "Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak v nich máme zásobárnu vody." -"Aha. A maminko, proč máme na očích takové dlouhé řasy?" -"Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak aby nám písek nepadal do očí." -"Aha. A maminko, proč máme na konci nohou takové chlupaté chomáčky?" -" Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak aby se nám nohy nebořily do písku." -"Aha. A maminko, není nám to všechno tady v ZOO na hovno?"

Jak se říká rozhodčímu, který vyloučí více než tři čtvrtiny hokejistů? Kanibal.

Další odkazy:

Naše tipy
Taylor Swift
Partnerské weby
Gambling, betting
Doporučené odkazy
Svátky, jmeniny, kalendář
Tipy na zajímavé weby
Santa Claus jako symbol amerických Vánoc
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.