Nejlepší vtipy, vtípky, fóry
Legrace, humor, sranda, zábava, vtipné hádanky

Zajímavé odkazy, všeobecné informace zdarma

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Online životopisy, biografie - biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Scénárista, Vrah, Vládce, Komunista, Country, Kněz, Archivář, Olympiáda, Historik, Hudba, Olympijský vítěz, Podnikatelé, Kladno, Faraon, New York Rangers, Antropolog, Američan, Exilový prezident, Žhavé výstřely, Washington Capitals, Fotograf, Florida Panthers, Vražedkyně, Trenérka, Rakousko-Uhersko, ČSSD, Hudebnice, Philadelphia Flyers, Hokejisté, Básník, Prezident USA, Sci-fi, Generalissimus, Esejista, Boston Bruins, Mluvčí apod.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Vánoce a Advent, květiny, halloween, hmyz, jídlo a nápoje, auta, ženy a dívky, smajlíci a emotikony, hudba, zelenina, přístroje, láska, nápoje, osobnosti a lidé, mapy, symboly, rostliny, dopravní prostředky, Velikonoce, velikonoční kliparty, nástroje a přístroje, věda, ovoce, sport atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Prapory českých měst

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Prapory českých měst. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Klíčová slova: Nejlepší zeměpisné kvízy, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Online životopisy, biografie, počítače, Obrázky k svátku, obrázková přání, Prapory českých měst, Nej hry online, F, Vlajky rakouských zemí, internet, cestování, Nejlepší hry pro dívky, Nejlepší hry pro dívky

Full HD pozadí ke stažení - wallpapers na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD pozadí ke stažení. vhodné pro počítač, tablet, obrazovka počítače, phablet, monitor, smartphone, notebook, mobilní telefon, PC, displej, mobil a pro operační systémy Linux Ubuntu, Chrome OS, Microsoft Windows 8, Windows 95, Windows 7, Linux Mint, Microsoft Windows Vista, Windows 10 Mobile, Windows 98, Red Hat Linux, Apple iOS (iPhone). Full HD wallpapers na PC z kategorií 3D a Abstraktní, auta, motorky, motocykly, hudební tapety, květiny, kytky, hry a herní wallpapery, moře, oceány, pláže, dopravní prostředky, zvířata, vojenské Army tapety a zbraně, budovy a stavby, wallpapery, sportovní pozadí, jídlo a nápoje, rostliny, operační systémy, Windows, vesmír, planety, galaxie, psi a štěňátka, adventní a vánoční tapety, noční města. Mnoho verzí a velikostí jako 1920x1080 Full HD, širokoúhlé 1366x768, 1152x1920, 750x1334, 854x480, Full HD 1080x1920, 1600x900, 320x568, 412x846, 1152x768, 1280x800, 1200x1920, 393x786, 2560x2048, 800x1280, 2048x1536 atd.

Full HD wallpapers na PC - pozadí na PC ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD wallpapers na PC. jsou vhodná pro tablet, smartphone, PC, monitor, obrazovka počítače, notebook, počítač, mobil, ultrabook, phablet, mobilní telefon a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Windows 2000, SUSE Linux, Windows NT, OSX, Java ME, Lubuntu, Windows 95, Slackware, Chrome OS, Windows XP. Wallpapers na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: rostliny, operační systémy, Windows, vesmír, planety, galaxie, budovy a stavby, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, květiny, kytky, 3D a Abstraktní, dopravní prostředky, vojenské Army tapety a zbraně, letadla, auta, jídlo a nápoje, příroda, krajina, hudební tapety, noční města, wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, psi a štěňátka. Mnoho verzí a velikostí jako 1680x1050, 1152x1920, 1200x1920, 2160x3840, 360x720, Full HD 1080x1920, 1280x768, 375x667, 640x480, 1152x864, 1600x1200, 800x1280, 1280x960, 1440x900, 2560x1440, 1280x854 atd.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Síť, všeobecné informace zdarma

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Online web Hry zdarma bez registrace

Doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Logické hry, Akční gamesky, Letecké simulátory, Adventury, Karetní hry - solitaire, Střílecí hry, Vzdělávací a výukové hry, Strategické onlinovky, Skákací a hopsací gamesky, online html5 hry, Oddechové hry, Oblíkačky, Auta a závodní, Barbie hry, Hry s koňmi, Sportovní gamesy, Puzzle a skládačky, Arkády a plošinovky, Hannah Montana, Vaření a smažení, Adventní, vánoční hry apod.

Vlajky států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Pensylvánie, Alabama, Vermont, Florida, Colorado, Kalifornie, Montana, Nevada, Idaho, Delaware, Iowa, Rhode Island, Kansas, Jižní Dakota, Utah, Indiana, Texas, Západní Virginie, Severní Karolína, Minnesota, Arkansas, New Hampshire, Maryland, Oregon, Severní Dakota, Washington atd.

Keywords:Online testy zdarma bez registrace, Full HD pozadí ke stažení, hyperlinky, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Download music, mp3, movies, videos, URL, zdroje informací, H, Cesmína a Vánoce, Online adventní magazín, F, Přehled států světa a jejich vlajek

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, online testy a kvízy atd.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, kterak editovat, jak převést, jak přehrát, jak importovat, čím prohlížet, jak spustit, v čem spustit, v čem upravit, čím zobrazit, jak konvertovat soubory následujících typů: video soubory, dokumenty, obrazy disků, hudební audio soubory, šablony dokumentů, systémové soubory, spustitelné soubory, komprimace dat, grafiku, písma, fonty, koncovky souborů, konfigurační soubory apod.

Nejhranější hry online

Zapařte si nejhranější hry online . Naleznete zde Bojové hry, Pro dívky, Akční hry, Relaxační hry, Karetní hry, Logické hry, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Animace, Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Strategie, Hry pro děti, Závody aut, Adventury a tak dále.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Klíčová slova: pro dospělé, weby, Nejlepší online hry zdarma, Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám, internetové stránky, školství, Prapory českých měst, XXX, porn, Adult, hot sexy girls teens videos, volný čas, info, Státní vlaječky, prapory, Nejhranější hry online

Nejlepší online hry zdarma

Zahrajte si nejlepší online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Akční hry, Střílečky, Hry pro děti, Karetní hry, Hry pro dva hráče, Animace, Logické hry, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Strategie, Adventury, Závody aut a tak dále.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: lékařství a medicína, ekonomie a ekonomika, latina, příroda, český jazyk, nemoce, sport, zkratky, filozofie, počítače, jídlo, školství, účetnictví, různé, materiály, bankovnictví, software, internet, nástroje, věda, cestování, zločin a právo, chemie, nápoje atd.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, online testy a kvízy atd.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Vlajky jednotlivých států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky jednotlivých států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Nevada, Ohio, Západní Virginie, Washington, Idaho, Tennessee, Michigan, Kalifornie, Minnesota, Wyoming, Nebraska, Kentucky, Jižní Karolína, Kansas, Alabama, Montana, Virginie, Delaware, Havaj, Wisconsin, Mississippi, Arizona, Rhode Island, New York, Pensylvánie, Oklahoma atd.

Klíčová slova: zajímavosti, linky, Pozadí na plochu PC, Slova vánoční koledy Půjdem spolu do Betléma, pro děti, Stručný encyklopedický slovník, Online testy zdarma, Vánoční svícen jako oblíbená dekorace, zábava, výukové pomůcky, Dopravní značení

Nejlepší online hry zdarma

Zahrajte si nejlepší online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Akční hry, Střílečky, Hry pro děti, Karetní hry, Hry pro dva hráče, Animace, Logické hry, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Strategie, Adventury, Závody aut a tak dále.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: lékařství a medicína, ekonomie a ekonomika, latina, příroda, český jazyk, nemoce, sport, zkratky, filozofie, počítače, jídlo, školství, účetnictví, různé, materiály, bankovnictví, software, internet, nástroje, věda, cestování, zločin a právo, chemie, nápoje atd.

Informace, všeobecné informace zdarma

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Nejlepší online hry zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme nejlepší online hry zdarma . Naleznete zde Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Logické, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Oddechové, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Strategie, Karetní, Závodní, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Velikonoční hry a podobně.

Státní vlaječky, prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlaječky, prapory. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Afriky, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, Antarktidy, země jižní Asie, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země střední Asie, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky apod.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Klíčová slova: zeměpis, Online vánoční magazín, Nejlepší online hry zdarma, humor, odkazy, Albania, Vlajky jednotlivých států USA, odkaz, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Obrázky a kliparty zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, Vlajka Uzbekistánu,

Několik fórů na závěr. Vtip Anti...: Přestala jsem brát antikoncepci a začala polykat antidepresiva. Mám šest dětí a jsem v pohodě.

Když Tě holka nemá ráda, stačí prdel kamaráda.

Hele, jak se iránsky řekne "Mohamed je teplouš"?

Další odkazy:

Partnerské weby
Computer games
Tipy na zajímavé weby
Tipy na vánoční dárky
Zajímavé internetové odkazy
Angelina Jolie
Naše tipy
Tapety na plochu Vánoce
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.